دانلودپروژه مالی شركت محصولات كاغذي لطيف 70 ص

دانلودپروژه مالی شركت محصولات كاغذي لطيف 70 ص

دانلودپروژه مالی شركت محصولات كاغذي لطيف 70 ص

نام فایل : پروژه مالی شركت محصولات كاغذي لطيف 70 ص

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 71

حجم : 76 مگابایت


مقدمه :
كليه داراييهاي يك واحد تجاري - توليدي داراي ارزش اقتصادي است و حصول اطمينان از به كارگيري آن طبق هدفهاي تعيين شده ، نيازمند طرح ريزي مي باشد . مثلاً مهندسين توليد براي استفاده موثر از تسهيلات توليد ، براي كليه فعاليتهاي توليدي به دقت برنامه ريزي مي كنند . يا مديران سيستم ضوابط عملياتي را به نحوي تنظيم مي كنند كه حداكثر استفاده را از سيستم كامپيوتر به عمل آورند و از هر گونه استفاده نابجا از اين سيستم جلوگيري نمايند . برخي از داراييها به علت ماهيت يا اهميت آن مستلزم بذل توجه و اعمال دقت بيشتر مديريت است . موجوديها ، دارايي ديگري است كه نيازمند توجه دقيق مديريت واحدهاي تجاري - توليدي مي باشد .
موجوديها دو ويژگي مهم دارد كه اين ويژگيها ، بذل توجه خاص و همچنين طرح‌ريزي آن را الزامي مي كند . ويژگي اول ، صرف مقدار متنابهي از منابع واحدهاي تجاري - توليدي در موجوديهاست . ويژگي دوم ، گردش موجوديهاست كه برخلاف داراييهاي غيرجاري به طور مداوم مصرف و مجدداً جايگزين مي گردد .
فصل اول
تاريخچه شركت محصولات كاغذي لطيف
شركت محصولات كاغذي لطيف در تاريخ 7/3/1364 تأسيس و عمليات اجرايي خود را در اواخر سال 1370 در شهر صنعتي هشتگرد در زميني به مساحت 65 هزار متر مربع و زيربناي حدود 30 هزار متر مربع و با ظرفيت 15000 تن كاغذ با گراماژ پايين آغاز نمود. و پس از گذشت حدود 5/2 سال در نيمه اول سال 1373 بهره برداري از آن آغاز گرديد.
ماشين آلات در چهارچوب قرارداد همكاري فني و اقتصادي ايران و اتريش با استفاده از ارز فاينانس از شركت فويت خريداري گرديده و اعتبار آن در تاريخ 5/1/1370 در بانك تجارت گشايش يافته است.
لطيف اولين كارخانه داراي واحد جوهر زدايي (
Dinking)
در صنايع كاغذ سازي ايران مي باشد و قادر است روزنه 60 تن كاغذ باطله را جوهر زدائي نموده و به صورت خمير اوليه تبديل و از محل اين خمير انواع محصولات را تهيه نمايد.
كارخانه كاغذسازي لطيف با بهره گيري از سيستم پيشرفته
PLC
، با دارا بودن دو مركزيت كنترل در سالن كاغذ و سالن جوهر زدايي با بيشترين راندمان نسبت به كنترل تجهيزات كارخانه اقدام نمايد. ماشين كاغذ توان توليد انواع كاغذهاي بهداشتي و صنعتي را از گراماژ 14 تا 45 گرم بر متر مربع دارا مي باشد. تمام كنترل آن به وسيله سيستم
PLC
انجام گرفته و سيستم پرس آن از دو غلتك پرس جهت آبگيري و صافي كاغذ تشكيل شده و قسمت خشك كننده آن از يك غلتك به قطر 4000 ميلي متر از طريق داخل بوسيه بخار گرم و از قسمت بيرون به وسيله هواي گرم كاغذ را خشك مي كند. بعد از اين مرحله سيستم اتوماتيك اندازه گيري قرار دارد كه وزن و رطوبت و ضخامت كاغذ را اندازه گيري نموده و تمام اطلاعات را به وسيله چاپگر موجود در اطاق كنترل مي دهد.
انواع محصولات شركت به شرح زير مي باشد.
رديف
نوع
ظرفيت در 24 ساعت (به تن)
1
دستمال كاغذي
60
2
حوله كاغذي
60
3
كاغذ بسته بندي ميوه
45
4
نسخه دوم ماشين تحرير
50
مشخصات ماشين كاغذ:
1-نوع ماشين:ماشين كاغذ با گراماژ پايين
2-ماشين كاغذ از نوع ديوفوري
3-عرض ماشين 3000 ميلي متر
4-عرض كاغذ بدون برش 2760 ميلي متر
5-عرض كاغذ مفيد 2700 ميلي متر
6-سرعت طراحي شده براي ماشين 1400 متر در دقيقه
7-سرعت كار ماشين 1006 متر در دقيقه
8-قطر سيلندر
MG
4000 ميلي متر
شركت محصلوات كاغذي لطيف از چندين انبار تشكيل شده است.
1-انبار مواد اوليه
2-انبار محصول
...


دسته:

دانلودپروژه مالی شركت محصولات كاغذي لطيف 70 ص

خرید آنلاین