دانلودکارآفرینی پرورش 100 راس گوسفند 33 ص

دانلودکارآفرینی پرورش 100 راس گوسفند 33 ص

دانلودکارآفرینی پرورش 100 راس گوسفند 33 ص

نام فایل : کارآفرینی پرورش 100 راس گوسفند 33 ص

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 34

حجم : 18 مگابایت


بسمه تعالی
"مادرم كه از صميم قلب مي پرستمش"
مادر به پاس دل واپسي ها وآرزوهاي بي پايان تو
براي من به اميد روزهاي آبي وسرشاراززندگي براي
توكه تجسم شكيبايي و وفاي مادرانه است مادر اي
مهربانترين فرشته دوستتدارم پيشم كه باشي تنهايي
را با تو تقسيم مي كنم وتو سهم لبخند هر روزه ات
به من مي بخشي بازهم بوي صميميت است
به مشامم مي رسد وطن تو قلب من است ومن تصوير
خودرا خرد در چشمان تونخواهم يافت .
مادر با من بمان كه محتاجم به ماندنت.
با حمد و سپاس خداوند بی همتا که آفریننده زیبایهاست، و با تشکر از زحمات بی پایان استادان محترم جناب آقای جاودیدی ودکتر نیشابوری که راهنماییهایشان همواره راهنمای راه زندگی ام بوده و خواهد بود. و همچنین پرسنل محترم سازمان مدیریت صنعتی واداره کار بجنورد که همکاری بنده را پذیرفتند
خلاصه اي از طرح
سرمایه گذاری
عنوان
1.060.740.000
زمین با انجام عملیات تسطیح
118.213.000
ساختمانها و تأسیسات
111.400.000
ماشین آلات و ادوات و تجهیزات اداري
1.290.353.000
جمع

مقدمه
رشد بی رویه جمعیت در اکثر کشورهای جهان مشکلات عدیده ای را بوجود آورده که به ناچار دولتمردان را به فکر چاره جویی واداشته است. ولی از آنجا که هیچ تصمیم و اقدامی در این زمینه، نتیجه آنی و فوری را در برنخواهد داشت بایستی بالاجبار جهت تغذیه جمعیت رو به تزاید جهان و کشورمان به فکر چاره جویی جدی بود. این جمعیت متاسفانه از پراکنش نامتعادلی برخوردار بوده و فقط 3/1 آن در کشورهای پیشرفته مستقر می باشند و از طرفی کشورهای پیشرفته تولید80% پروتئین دامی جهان را دارا می باشند، از این نسبتها در می یابیم که بایستی فکر جدی در این خصوص برداشته شود تا این نسبت معکوس غذا و جمعیت به یک تعادل نسبی برسد. در آینده ما دیگر جنگهای نظامی را شاهد نخواهیم بود. بلکه جنگ آینده در خصوص غذا و تامین مایحتاج مورد نیاز هر جامعه خواهد بود و در این میان کشورهایی می توانند روی پای خود بایستند که از تولیدات بالای محصولات کشاورزی و دامی برخوردار باشند و بتوانند علاوه بر تولید غذای مورد نیاز کشور خود، زمینه صادرات این مواد و فرآورده ها را فراهم آورند.
امروزه در کشور ما، علیرغم واردات مواد غذایی، مصرف سرانه پروتئین دامی دارای متوسط 19 گرم در روز می باشد و این در حالی است که متوسط مصرف سرانه این ماده غذایی 24 گرم در روز و در کشورهای پیشرفته و توسعه یافته میانگین سرانه 3/57 گرم در روز می باشد.
(از
F.A.O
نقل شده است).
براساس استانداردهای جهانی مصرف سرانه گوشت قرمز سرانه 5/35کیلوگرم بایستی باشد که در کشورما این رقم حدود 20 کیلوگرم در سال است و اختلاف زیادی را نسبت به مصرف سرانه جهانی نشان می دهد. پس با توجه به این اختلاف جا دارد در این خصوص سرمایه گذاری انجام پذیرد. تا انشاء ا... در آینده نه چندان دور شاهد قطع وابستگی و حتی صادرات در این زمینه باشیم.
...


دسته:

دانلودکارآفرینی پرورش 100 راس گوسفند 33 ص

خرید آنلاین