دانلودکارآفرینی - شرکت آجر ماشینی 39 ص

دانلودکارآفرینی - شرکت آجر ماشینی 39 ص

دانلودکارآفرینی - شرکت آجر ماشینی  39 ص

نام فایل : کارآفرینی - شرکت آجر ماشینی 39 ص

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 31

حجم : 19 مگابایت


مقدمه
صنعت و تکنولوژی عطیه خداوند متعال برای گذران زندگی مردم است و بدون اتکا به فن آوری روز تحقق عدالت اجتماعی امکان پذیر نیست، یا بسی دشوار است. اندیشه حکومت اسلامی موید علم و صناعت برای اداره مطلوب و عادلانه جامعه است. استخدام تکنولوژی مناسب برای رونق اقتصادی و افزایش تولید از سویی و تسلط کامل بر اطلاعات اجتماعی و ایجاد زمینه توزیع (عادلانه ثروت) و کالا با توجه به رشد جمعیت در جهان کنونی در جهت تحقق اهداف نظام ارزشی اسلام ضروری است. تولید بدون اتکا بر علم و تکنولوژی جان نمی گیرد پس از پیروزی انقلاب اسلامی علی رغم مشکل آفرینش های استکبار جهانی، حرکت در مسیر رشد و توسعه و استفاده روز افزون از تکنولوژی مدرن بی وقفه در کشور جریان داشته است و تولید هر روز رونق بیشتری یافته که شاخص های رشد به ویژه در برنامه های توسعه عمرانی کشور موید این حقیقت است و اما امروز که کشور گام در راهی بسی دشوار و طولانی نهاده است این صنعت وعلم است که می تواند دوشادوش مسئولان حرکت کرده و موجب اعتلای ایران اسلامی گردد، بنابراین با توجه به اشتیاق دولت در امر خصوصی سازی و واگذاری سرمایه به صاحبان خصوصی به ویژه در بخش صنعت این امکان فراهم گردیده تا صاحبان علم و دانش با تکیه بر همکاری دولت تحولی عظیم در حیطه صنعت و تولید ایجاد کنند.
طرح حاضر قطره ای از دریای بیکران است که اگر به دریاچه حرکت و تلاش بپیوندد و یاری لطف الهی به اقیانوس تحول خواهد رسید و این تحول ثمره ای بس شیرین برای کشور همیشه جاودانمان ایران خواهد داشت.
ان شاء الله
بخش اول: معرفی
1- نام و مشخصات سهامداران:
فاطمه بهادری با 30% سهام شرکت، سمت مدیریت را در دست گرفته است.
آمنه شجاعی با داشتن 52% درصد سهام شرکت، سمت مدیرعامل را در شرکت داراست
مابقی سرمایه شرکت توسط افراد خارج از شرکت تأمین گردیده است.
2- مشخصات محل اجرای طرح:
استان خراسان شمالی در شهر بجنورد در ابعاد و مساحت هزار و ششصت متر مربع- کیلومتر یا جاده بجنورد، شیروان سمت چپ جاده خاکی واقع است محیط تولیدی
و محل استرار و کارمندان هفده شهریور جنب دبیرستان سمیه است.
3- عنوان محصول یا محصولات و ظرفیت تولید:
ردیف
نام محصول
ظرفیت تولید سالانه
واحد
قیمت فروش کنونی هر واحد در بازار
1
آجرسفال استاندارد
-
قالبی
550
2
آجر تیغه 20-10
...


دسته:

دانلودکارآفرینی - شرکت آجر ماشینی 39 ص

خرید آنلاین