دانلودکارآفرینی - الكـــل صنعتـــي مهر مـــراغـــه 40 ص

دانلودکارآفرینی - الكـــل صنعتـــي مهر مـــراغـــه 40 ص

دانلودکارآفرینی - الكـــل صنعتـــي مهر مـــراغـــه 40 ص

نام فایل : کارآفرینی - الكـــل صنعتـــي مهر مـــراغـــه 40 ص

فرمت : .doc

تعداد صفحه/اسلاید : 20

حجم : 18 مگابایت


ديبـــاچه
قسمت اول : چگـونگـي تحقيـق و بررسـي در مـورد پـروژه
از آنجائيكه همكاريهاي خوب و صميمانه‌اي از طرف استاد گرامي صورت مي‌گرفت اينجانب را برآن داشت تا هر چه درتوان دارم به كار ببرم و راه را براي حل مشكلات هموار نمايم و تمام تلاش خود را به كار ببرم تا اين پروژه را آنچنان تهيه كنم كه براي افراد ديگر مثمرثمر و راهنماي مناسبي براي دانشجويان علاقه‌مند به اين كار باشد .
در اين تحقيق و پژوهش مسائلي چون و چگونگي ثبت شركت از شروع تا راه‌اندازي و بعد از آن مرحله سوددهي و سودآوري شركت مورد بررسي قرار گرفته است . پيش بيني مشكلاتي كه بعد از راه اندازي شركت ممكن است به وجود بيايد و راهكارهاي مناسبي كه به اين مشكل‌ها اتخاذ شده است ميتواند مديران را در امر تصميم‌گيري مناسب و معقولانه راهنمايي نمايد .
براي تهيه و تنطيم اين پروژه به دليل عدم دسترسي به يكسري از آمار و ارقام مناسب برخود واجب دانستم تا دانستني‌هاي مورد نياز را از طريق پژوهش‌هاي علمي و گفتگوهاي تجربي از افراد كاردان و كارشناس جمع‌آوري كرده تا اين تحقيق ناقابل را به صورت روشن كه حاوي مطالب آموزنده‌اي است تكميل و به حضور استاد محترم تقديم نمايم .
تكميل اين پروژه ماهها به طول انجاميد و اينجانب براي تهيه اين پروژه براساس برنامه خاص و مشخص توانستم تمام سرفصل‌هايي را كه توسط استاد بزرگوار درنظر گرفته شده بود و پيش بيني كرده در اين پروژه مطالبي را در مورد آنها ارائه نموده و بگنجانم .
قسمت دوم : ارزش و اعتبــار طرح در جـامعه
از آنجائيكه هر طرح اقتصادي و يا هر كارخانه براي يك شهر و در نتيجه براي يك كشور و يك جامعه ميتواند بهره‌وري و سودآوري مناسبي را داشته باشد طرح توليدي الكل صنعتي نيز به نوبه خود علاوه براي صاحبان شركت سوددهي دارد ماليات‌هايي كه شركت پرداخت مي كند و يا عوارضي كه براي شهرداري و آموزش و پرورش مي پردازد .مي تواند براي آباداني شهر نيز مثمرثمر مي باشد .
مسئله ديگر اشتغال زائي است كه مي تواند حدود 40 الي 60 نفر را در خود جاي دهد و اشتغال مناسبي را براي اهالي آن منطقه ايجاد نمايد .
مورد ديگر خريد ابزارآلات و وسايل موردنياز است كه از مغازه داران شهر صورت مي‌گيرد و اين مورد نيز مي‌تواند به رونق اقتصادي آن شهر بيافزايد و بسياري از كارهاي ديگر كه مي تواند در بهبود و آباداني شهر نقش بسيار سازنده‌اي را ايفا كند و موجب شود شهري زيبا و ديدني داشته باشيم كه آن نيز به نوبه خود مي تواند نتايج بسيار خوبي به دنبال داشته باشد .
بطور كلي انگيزه اصلي از احداث كارخانه الكل صنعتي در حومه شهرستان مراغه (براي اولين بار در سطح استان)كه عبارتند از :
جلوگيري از رشد بيكاري در منطقه
استفاده بهينه از ملاس يا تفاله چغندرقند
بالا بردن سطح توليدات صنعتي
بالا بردن وضع كيفي محصول و افزايش صادرات غيرنفتي و عدم وجود كارخانه مشابه در سطح استان .
با سپاس فراوان
رباب معتمد ـ معصومه تيموري
دانشجوي رشته حسابداري
سال تحصيلي 82-83
مـراحـل مقـدمـاتي طـرح
نام طـرح : توليـــدي الكــل صنعتــي
مـوقعيـت طــرح
بنابه وجود نياز اين محصول در سطح استان و ارزش اقتصادي آن در سطح جامعه و جواب دادن منطقه از نظر خاك و آب و هوا و

و نيز نزديك بودن به مواد اوليه اين كارخانه كه از طريق كارخانجات قند مياندوآب ، پيرانشهر ، مهاباد ، اراك ، قزوين و استفاده بهينه از تفاله چغندرقند در اين كارخانه مي‌تواند از موقعيت مثبت و ثمربخش اين طرح نام برده
...


دسته:

دانلودکارآفرینی - الكـــل صنعتـــي مهر مـــراغـــه 40 ص

خرید آنلاین