دانلود کارآموزی حسابداری اداره پست 33 ص

دانلود کارآموزی حسابداری اداره پست 33 ص

دانلود کارآموزی حسابداری اداره پست 33 ص

کارآموزی حسابداری اداره پست 33 ص - word (..doc) - فایل وورد - عمومی و آزاد - گوناگون


نوع و پسوند فایل : word (..doc)


30 صفحه


مختصری از محتویات فایل :


 


‏1


‏مقدمه :


‏كارآموزي مقوله‏‌‏اي است كه در جهت پختگي و تجربه آموزي شخص مفيد است . كارآموزي همچنين كه از خود لغت برمي‏‌‏آيد، به معناي آموختن كار و حرفه مي‏‌‏باشد. بسياري از كساني كه واحد كارآموزي را انتخاب مي‏‌‏كنند به آن به عنوان يك واحد خيلي ساده مي‏‌‏نگرند درحالي كه افرادي هم هستند كه قبول شدن در اين واحد درسي را نه به خاطر نمره بلكه به خاطر آموختن و تجربه كردن اهميت بيشتري قائل هستند و به همين خاطر و براي بالا بردن استعدادها و توانايي‏‌‏ها در مكانهاي مختلف حضور مي‏‌‏يابند و با اشتياق و علاقه مضاعف بكار مشغول مي‏‌‏شوند .


‏ با توجه به موارد فوق مي‏‌‏توان گفت كه واحد كارآموزي به عنوان يكي از اساسي‏‌‏ترين دروس هر رشته محسوب مي‏‌‏شود و افراد مي‏‌‏توانند در اين مدت ( هر چند كوتاه ) استعدادها و انگيزه‏‌‏ها و نقاط ضعف و قوت خود را بهتر شناخته و بتوانند براي شغل آيندة خود برنامه‏‌‏ريزي كنند و علاقه بر اين شغل چون كه كارآموز با محيط اجتماعي روبروست مي‏‌‏تواند خود را شخص اجتماعي با رفتار و منشهاي انساني تطبيق دهد و خود را به سوي يادگرفتن آداب و معاشرت كاري سوق دهد .


‏ با توجه به اينكه رشته تحصيلي ما رشته حسابداري مي‏‌‏باشد، دقت عمل و صبر و حوصله در كارها يكي از مهمترين چيزهايي است كه در طول كار با حرفه خود با آنها روبرو هستيم بايد به آنها توجه نمائيم .


‏ اميد است همه دانشجويان به مرحله‏‌‏اي از خودشناسي برسند كه استعدادها و توانائيها و انگيزه‏‌‏هاي خود را در رشته تحصيليشان بيابند .


‏ انشاء ا...


‏2


‏ ‏ ‏فصل اول


‏((‏آشنايي كلي با مكان كارآموزي‏ ‏)) 


دانلود کارآموزی حسابداری اداره پست 33 ص ,کارآموزی حسابداری اداره پست 33 ص,دانلود دانلود کارآموزی حسابداری اداره پست 33 ص ,کارآموزی,حسابداری,اداره,پست,33,ص


 دسته:

دانلود کارآموزی حسابداری اداره پست 33 ص

خرید آنلاین