دانلود کارآموزی تربیت بدنی 29 ص

دانلود کارآموزی تربیت بدنی 29 ص

دانلود کارآموزی تربیت بدنی  29 ص

خریدار گرامی شما میتوانید فایل (کارآموزی تربیت بدنی 29 ص) را ویرایش کنید.


کارآموزی تربیت بدنی 29 ص - word (..doc) - دانلود کارآموزی تربیت بدنی 29 ص ,کارآموزی تربیت بدنی 29 ص,دانلود دانلود کارآموزی تربیت بدنی 29 ص ,کارآموزی,تربیت,بدنی,29,ص


فایل : filetypetxt


28 صفحه


متن نمونه :


 


‏1


‏ ‏بسم الله الرحمن الرحیم


‏پروژه کار اموزی


‏مراحل تدریس در ساعت درس تربیت بدنی :


‏معلمان تربیت بدنی قبل از ورود به کلاس فعالیتهای لازم در ساعت اموزشی را سازماندهی کرده و بر مبنای اهداف تربیت بدنی ، نیاز دانش اموزان ، مدت کلاس ، وسایل و امکانات موجود ، شرایط جوی و ... بهترین و بیشتر بازده را نصیب دانش اموزان می نماید.


‏این سه مرحله شامل موارد زیر است :


‏مرحله امادگی


‏مرحله پیاده نمودن هدف اموزشی (مرحله اصلی)


‏مرحله بازگشت به حالت اولیه


‏3


‏بدیهی است که‏ این مراحل و انتخاب فعالیتهای هر‏ از ان به دیگری بستگی دارد.در صورتی یک ساعت درس تربیت بدنی (45 دقیقه ) باشد و تقسیم بندی زمانی ان به شرح زیر خواهد بود .


‏امادگی


‏ مرحله امادگی از دو بخش امادگی سازمانی و امادگی بدنی تشکیل یافته است.


‏ الف ‏–‏ امادگی سازمانی


‏ که عبارت است از تعویض لباس ، تذکرات ، حضور و غیاب ، ایستادن در صف و ستون که در هر جلسه حدود 10 دقیقه را به خود اختصاص می دهد.


‏ب- بخش امادگی :


‏این بخش خود به دو قسمت تقسیم می شود :


‏ب) امادگی عمومی یا گرم کردن ‏:‏، ‏شامل انواع راه رفتن‏ ‏ها ‏، دویدن ها و پرش ها است در پایه اول بهتر از حرکات تقلیدی و تشبیهی در این بخش استفاده شود.زیرا دانش اموزان پایه اول به این حرکات علاقه دارند و کاملا انها را انجام می دهند.


‏ب) امادگی اختصاصی :‏ در این بخش از نرمشهایی که مرتبط با هدف اموزش کلاس است استفاده می شود .به عنوان مثال اگر هدف اموزشی کلاس پرتابها باشد از نرمشهایی که منجر به تقویت عضلات اندام فوقانی ومفاصل این قسمت می شود باید استفاده کرد .در پایه اول این حرکات بیشتر تشبیهی بوده ولی در پایه های بالاتر می توان از شیرین کاریها ، حرکتهای مقاومتی ، حرکات با طناب و نرمشهای با وسیله و بدون وسیله استفاده کرد. این دو بخش نیز 20 درصد را بخود اختصاص می دهد. دسته:

دانلود کارآموزی تربیت بدنی 29 ص

خرید آنلاین