دانلود گزارش کار آموزی کامپیوتر شركت فن آوري اطلاعات كيانا 19 ص

دانلود گزارش کار آموزی کامپیوتر شركت فن آوري اطلاعات كيانا 19 ص

دانلود  گزارش کار آموزی کامپیوتر  شركت فن آوري اطلاعات كيانا 19 ص

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات


دسته بندی : وورد


نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )


تعداد صفحه : 19 صفحه
 قسمتی از متن word (..doc) : 


 


19


‏پیشگفتار


‏ما در عصری زندگی میکنیم که جامعه شناسان آن را عصر انقلاب کامپیوتر نام نهاده اند، و مانند هر انقلاب دیگر، انقلابی است گسترده و فراگیر وتاثیر پایداری بر جامعه خواهد داشت.این انقلاب در اقتصاد امروز ونظم جامعه ما به همان میزان انقلاب صنعتی در قرن 19 تاثیر دارد.این تحولات قادر است الگوی فکری و فرم زندگی هر فرد را تغییر دهد.در حالیکه تاثیر مهم انقلاب صنعتی افزایش توان فیزیکی ما بود، انقلاب کامپیوتر توان ذهنی مارا گسترش می دهد.


‏شرکت های متعددی در سطح کشور در حال حاضر در زمینه تولید نرم افزار بطور گسترده ای در حال فعالیت می باشند و این امر عرصه رقابت شدیدی را بین فروشندگان این شرکت ها بوجود آورده است. با توجه به اینکه صنعت کامپیوتر در کشورمان در حال رشد می باشد بازار کار این رشته نیزدر حال رشد است.


2


‏چکیده


‏شركت فن آوري اطلاعات كيانا، با سالها تجربه در زمينه امنيت نرم‌افزار‏ و به عنوان اولين مركز رسمي با هدف توليد نرم‏‌‏افزارهاي امنيتي،‏توانسته با بروزرساني مستمر و بهينه‌سازي اطلاعات خود در اين زمينه هميشه آخرين راه‌حلهاي مطمئن را ارائه دهد‏.این شرکت همچنین در زمینه های ثبت هاست و دامنه، فروش خطوط SMS‏، ‏افتتاح حساب بانکی و کارت ATM‏، ارائه ی ‏خدمات PayPal‏ و خرید اینترنتی‏، ‏سرور اختصاصی و VPS‏ و ایجاد فروشگاه اینترنتی فعالیت دارد. 


 
 


تصاویری از چند صفحه نخست فایل :


 

دسته:

دانلود گزارش کار آموزی کامپیوتر شركت فن آوري اطلاعات كيانا 19 ص

خرید آنلاین