دانلود مقاله مشکلات رفتاری

دانلود مقاله مشکلات رفتاری

دانلود مقاله مشکلات رفتاری

خریدار گرامی شما میتوانید فایل (مشکلات رفتاری) را ویرایش کنید.


مشکلات رفتاری - word (..doc) - دانلود مقاله مشکلات رفتاری ,مشکلات رفتاری,دانلود دانلود مقاله مشکلات رفتاری ,مشکلات,رفتاری


فایل : filetypetxt


8 صفحه


متن نمونه :


 


1


‏باسمه تعالی


‏مقدمه


‏در طی سالها خدمت در آموزش و پرورش از دانش آموزان دارای مشکلات رفتاری برخورد کردیم و همزمان راهکارهایی برای حل این مشکلات پیدا کردیم. مطالبی که در پیش رو دارید یکی از این راهکارهاست و منظور از نوشتن این مطالب کمک به دانش آموزان دارای مشکلات رفتاری و هم اینکه تجربه خویش به صو‏رت‏ مکتوب درآورده ودر اختیار دیگران قرار دهیم چون زندگی ما سراسر تجزبه است شاید بتوانیم کمکی هر چند کوچک به فرزندان این مرز بوم داشته باشیم از خداوند منان می خواهم که ما را در راه رساندن به هدفمان یاری نماید.


2


‏مشورت و همکاری:


‏با همکارم که آموزگار پایه ی پنجم دختران هستیم به منزل برمی گشتیم در راه مدرسه به خانه اشان در مورد یکی از دانش آموزان کلاسش ‏را‏صحبت می کرد. و می گفت: این شاگرد هرگاه با او حرف می زنم یا سئوالی از او می پرسم خیلی ک‏م جواب می دهد یا اصلاً جوابی نم‏ی‏ ‏دهد یا گاهی با اشاره سر جواب بله یا خیر می دهد یعنی حاضر نیست حتی یک کلمه حرف بزند.


‏اولیای این دانش آموز هم به من مراجعه کرده و از من درخواست همکاری دارند چون ‏او ‏در خانه همین رفتار را دارد‏ ‏و ازهمه کناره گیری می کند.


‏آن روز با هم قرار گذاشتیم با یاری خداوند در صدد اصلاح رفتار این دانش آموز برآییم.


‏ابتدا تحقیقی در مورد وضعیت خانوادگی دانش آموز نامبرده کردیم.


‏متوجه شدیم که پدر دارای دو همسر می باشد و مادر‏ او‏ به علت مریضی فرزندان خود را ترک کرده و به نزد خانواده خود به شهر دیگری رفته است. ‏او ‏از مادر خود یک خواهر دارد که او دانش آموز همین مدرسه است و هیچ مشکل رفتاری ندارد. 


 
 


تصاویری از چند صفحه نخست فایل :


 

دسته:

دانلود مقاله مشکلات رفتاری

خرید آنلاین