دانلود مقاله ورزش 28 ص

دانلود مقاله ورزش 28 ص

دانلود مقاله ورزش 28 ص

با هزینه ای اندکی شما میتونید فایل (ورزش 28 ص) را تهیه کنید.


فایل : word (..doc) - تعداد 28 صفحه


قسمتی از متن :


 


3


4


‏ورزش‏....!!!!!


‏ورزش ‏شامل ‏فعالیت ‏هر کس با یک منظور و در محیطی متفاوت ‏از محیط روزانه برای ‏مسابقه، ‏لذت بردن ، برای کسب ‏برتری، برای ‏پیشرفت ‏مهارت ‏یا ترکیبی از تعدادی از این هاست. ‏تفاوت منظور همراه با در نظر گرفتن مهارت فرد یا ‏گروه ‏یا دلیری علامت مشخصه ورزش است.


‏بنابر این ‏پریدن ‏از روی یک ‏مانع ‏در مقابل دیدگان هزاران نفر در یک ‏میدان ‏سر پوشیده ورزش است در حالی که پریدن از روی یک ‏چشمه ‏هنگام ‏پیاده روی ‏در ‏روستا ‏فقط تلاش برای خیس نشدن پای فرد است.


‏انواع مختلفی از ورزش وجود دارند و انسان ها قسمت مهمی از وقت، پولو دلبستگی ‏خود را نه فقط به عنوان شرکت کننده بلکه به عنوان ‏تماشاگر ‏به آن ها اختصاص می دهند .


‏ورزش ‏امروزه در ‏جهان ‏به وسیله ای مبدل شده که انسان ها را ‏با هم متحد و آشنا کرده و بین آن ها پیوند اخوت و برادری برقرار می کند و مهمترین ‏هدف و وظیفه ورزش همین است ایجاد مودت و دوستی بین ‏ورزش کاران ‏که هر چند در میدان ‏رقیب ‏هم هستند اما در خارج از میدان به ‏عنوان رفیق همدیگر می باشند .


‏ورزش ترکیبی از فعالیت های ‏فیزیکی ‏عادی و معمول و مهارت های شخصی و به ‏عنوان تفریح و یک سری از قوانین که برای مسابقه ، لذت بردن و رسیدن به برتری است. ‏ترکیب شخصیت هایی با مهارت های متفاوت در یک ملت، شجاعت و دلاوری آن ملت را افزایش ‏می دهد . 


 
 


تصاویری از چند صفحه نخست فایل :


 

دسته:

دانلود مقاله ورزش 28 ص

خرید آنلاین