دانلود مقاله والیبال 17 ص

دانلود مقاله والیبال 17 ص

دانلود مقاله والیبال  17 ص

شما بازدید کنند محترم میتوانید با هزینه ی اندکی فایل (والیبال 17 ص) را تهیه فرمایید.


نوع فایل : word (..docx) - شامل 16 صفحه


قسمتی از متن :


 


1


‏والیبال یک ورزش گروهی است که در آن بازیکنان هر تیم در دو سوی یک تور قرار گرفته و سعی می کنند تا توپ را با گذراندن از تور در زمین تیم مقابل فرود آوردند.


‏والیبال در سال 1895 در کشور آمریکا متولد شد و شهرت آن پس از المپیک 1964 توکیو که برای اولین بار در برنامه بازی های المپیک قرار گرفت، فراگیر شده است.


‏والیبال تقریباً در تمام دنیا بازی می شود اما در شرق آسیا، برزیل، ایتالیا محبوب تر است. این رشته تقریبا برای تمام گروههای سنی مناسب است. انجام بازی والیبال فضای زیادی احتیاج ندارد و وسایل آن که شامل توپ و تور می باشد گران نیستند.


‏فهرست مندرجات


‏تولد والیبال 1


‏گاه نگاری تاریخ والیبال 2


‏تاریخ والیبال 3


‏قوانین و مقررات 4


‏زمین بازی 4.1


‏تور 4.2


‏توپ 4.3


2


‏تیم ها 4.4


‏داورها و مسئولین 4.5


‏حرکت توپ در هوا (و‏الی‏):‏ 4.6


‏سرویس 4.7


‏پلیومتریک 4.8


‏جستارهای وابسته 5


‏تولد والیبال


‏نامیده شد در سال 1895- یعنی چهار سال پس از تولد بسکتبال- توسط فردی بنام(Mintonette‏ ) ‏ والیبال ورزش مورد علاقه سربازها در جنگ جهانی دوم بود. ورزش والیبال که در ابتدا مینتونت ویلیام جی. مورگان ابداع شد. مورگان متولد سال 1870 در شهر نیویورک بود که پس از تحصیل در کالج جوانان مسیحی مسئولیت تهیه برنامه های ورزشی برای سلامتی و تندرستی مردان به او واگذار شده بود.


‏اولین بازی را با ترکیب بازی های بسکتبال و هندبال ایجاد کرد و هدفش طراحی ورزشی بود که برای افرادی که تمایل به تحرک کمتری دارند مناسب باشد. 


 
 


تصاویری از چند صفحه نخست فایل :


 

دسته:

دانلود مقاله والیبال 17 ص

خرید آنلاین