دانلود مقاله كراتين 6 ص

دانلود مقاله كراتين 6 ص

دانلود مقاله كراتين 6 ص

خریدار گرامی شما میتوانید فایل (كراتين 6 ص) را ویرایش کنید.


كراتين 6 ص - word (..doc) - دانلود مقاله كراتين 6 ص ,كراتين 6 ص,دانلود دانلود مقاله كراتين 6 ص ,كراتين,6,ص


فایل : filetypetxt


6 صفحه


متن نمونه :


 


‏1


‏1


‏كراتين


‏كراتين چيست و چگونه كار مي‌كند؟


‏كرتين يك ماده طبيعي است كه در بدن يافت مي‌شود. بطور طبيعي به ازاي هر 160 پوند وزن يك شخص مي‌توان 120 گرم كرتين يافت. كرتين نقش بسيار مهمي در متابوليسم انرژي بدن دارد. كرتين يك ماده مقوي است كه بدون ما بطور طبيعي از آمينو اسيدها، لگسين، آرژنتين و متيونين مي‌سازد. عقيده كلي در پس به حساب آوردن كرتين به عنوان يك مكمل غذايي اينست كه اگر شما تمرين بدني انجام دهيد،‌ به مقدار زيادي كرتين مي‌سوزانيد. اگر شما از يك مكمل كرتين، مانند كرتين هيدرات استفاده كنيد، انرژي بيشتري بدست خواهيد آورد،‌ زيرا چرخه انرژي به مدت طولاني‌تري ادامه خواهد يافت. مقدار كرتين عضلات نامحدود است. انسان به طور متوسط در هر كيلوگرم از عضلات خود بيش از 5/3 تا 4 گرم كرتين دارد. زمانيكه كرتين عضله خود را مصرف كرديد بايد به آنها قبل از اينكه دوباره تمريني را شروع كنيد استراحت بدهيد.


‏1


‏2


‏عضله انسان تا 5 گرم كرتين را در هر كيلوگرم از عضله مي‌تواند ذخيره كند. پس با گرفتن يك مكمل كرتين مي‌توانيد سطح كرتين خود را از 5/3 تا 5 گرم در هر كيلوگرم برسانيد و زمان تمريني خود را قبل از نياز به استراحت و رفع خستگي افزايش دهيد.


‏كرتين بطور مستقيم براي كاهش وزن به شما كمك نخواهد كرد، با اينحال كرتين، كمك خواهد كرد تا نيرومند شده و تقويت شويد و كمكتان مي‌كند تا خود را از مرز محدوديتهايتان خارج نمائيد. در بلند مدت، اين ساختار ماهيچه‌هايتان است كه افزايش متابوليسم را در بدنتان باعث شده و به سوختن كالري و چربي بدنتان كمك مي‌كند.


‏كراتين همچنين يك مكمل غذايي است. كراتين درابتدا فروخته شد تا به افزايش رشد ماهيهچه‌ها كمك كند و شدت عمل بالاي ورزشكار را بهبود بخشد. زمانيكه مكمل‌هاي كراتين توسط ورزشكاران استفاده مي‌گردند به افزايش حجم و نيرومندي ماهيچه‌ها كمك كرده و مقدار انرژي آزاد شده درطول تمرين و سرعت بازيابي ماهيچه‌ها به دنبال كار بدني سخت را افزايش مي‌دهد، كارآمد و مفيد است.


‏اگر قصدتان بر اينست كه چربيهايتان را آب كرده و عضله‌سازي كنيد محصولات كراتين كمك بزرگي برايتان خواهد بود. 


 
 


تصاویری از چند صفحه نخست فایل :


 

دسته:

دانلود مقاله كراتين 6 ص

خرید آنلاین