دانلود مقاله ران تارور 7ص

دانلود مقاله ران تارور 7ص

دانلود مقاله ران تارور 7ص

خریدار گرامی شما میتوانید فایل (ران تارور 7ص) را ویرایش کنید.


ران تارور 7ص - word (..doc) - دانلود مقاله ران تارور 7ص ,ران تارور 7ص,دانلود دانلود مقاله ران تارور 7ص ,ران,تارور,7ص


فایل : filetypetxt


7 صفحه


متن نمونه :


 


‏1
"ران تارور" را در سال 1982 هنگاميكه در Philadelphia‏ Inquirer‏ كار مي كرد ديدم. او بسيار سختكوش ، با شخصيت و با استعداد است و به طور مداوم جدا از كار هاي معمولش براي روزنامه ها ، هنر و تكنيك خود را با انجام پروژه هاي ديگري ارتقا مي دهد.من از ديدن اولين تصوير مجموعه كار هاي او از" كابوي آفريقايي ‏–‏ آمريكايي" تحت تاثير قرار گرفتم .تارور در اين عكس ها تصويري نزديك و صميمي از مردمان آفريقايي ‏–‏آمريكايي ، كه در رسانه ها به آن ها پرداخته نمي شود ، ارائه داده است.


تارور خود از يك خانواده مزرعه دار است و در كارهايش به خوبي از پس نشان دادن روح و تاريخ زندگي اين خانواده ها كه راهي غرب شده اند بر آمده است. من خوشحالم كه عكس هاي او در رسانه ها و نمايشگاه هايي در سراسر آمريكا به نمايش در آمده اند ، تصاوير او بخش مهم و با‏ ارزشي از ميراث آمريكا محسوب‏ می شوند


‏"تام كندی" دبير عكس مجله نشنال جئوگرافيك در سال هاي 1987-1997


‏3
ران تارور در سال 1957 در Fort Gibson‏ اكلاهما سيتي متولد شد.مدرك ليسانس خود را در روزنامه نگاري و هنرهاي گرافيك از دانشگاه ايالتي شمال شرقي اكلاهما دريافت كرد . طي 14 سال به عنوان فوتوژورناليست در Philadelphia‏ Inquirer‏ كار كرد و در اين دوره جوايز بورسيه هاي تحصيلي و تحقيقاتي زيادي نصيب او شد. انجمن ملي روزنامه نگاران حرفه اي ، POY Picture of the year‏،انجمن ملي عكاسان خبري و World Press Photo‏ جوايزي را به او اهدا و از وي تقدير كرده اند.


در سال های گذشته مجله " هفت هنر " نام او را در فهرست انتخابي خود تحت عنوان " 50 ستاره مترقي" منتشر كرد.


فرصت مطالعاتي كه از سوي انجمن هنرهاي پنسيلوانيا و بورسيه اي كه از جانب انجمن نشنال جئوگرافيك به وي اعطا شد امكان مطالعه و عكاسي عميق او را از زندگي كابوي هاي آفريقا-آمريكايي مدرن فراهم كرد.


نمايشگاه تارور تحت عنوان " 


 
 


تصاویری از چند صفحه نخست فایل :


 

دسته:

دانلود مقاله ران تارور 7ص

خرید آنلاین