دانلود مقاله آلودگي آب 15ص

دانلود مقاله آلودگي آب 15ص

دانلود مقاله آلودگي آب 15ص

خریدار گرامی شما میتوانید فایل (آلودگي آب 15ص) را ویرایش کنید.


آلودگي آب 15ص - word (..doc) - دانلود مقاله آلودگي آب 15ص ,آلودگي آب 15ص,دانلود دانلود مقاله آلودگي آب 15ص ,آلودگي,آب,15ص


قسمتی از متن :


 


‏آلودگي آب


‏   ‏بيش از 70 % سطح زمين پوشيده از آب است ، آب بدون شك گرانبهاترين منبع طبيعي در سياره ما مي باشد . بدون اين ماده بي همتاي مركب از هيدروژن و اكسيژن زندگي در روي زمين وجود نداشت . اين ماده براي رشد و نمو هر چيزي در سياره ما ضروري است . گرچه ما به عنوان انسان اين حقيقت را مي دانيم ، ولي با آلوده كردن رودخانه ها ، درياچه ها و اقيانوسها اين را ناديده مي گيريم . در نهايت ما به سياره خودمان به آرامي آسيب مي رسانيم تا جائي كه ارگانيسمها با يك سرعت خطرناكي مي ميرند .


  ‏آلودگی جهانی ‏آب


   


‏آمارها نشان داده ‏است که نزدیک به 1.5 میلیارد نفر در دنیا آب نوشیدنی سالم ندارد و کمتر از 5 میلیون ‏نفر سالیانه در دنیا به علت آبهای آلوده و بیماریهای مرتبط با آلودگی آب می میرند. ‏بیش از 70 درصد سطح سیارات را اقیانوسها فرا گرفته است. ناخالصی های فاضلاب، فضولات ‏و آلودگی های نفتی اقیانوسها را نیز تحت الشعاع قرار داده است و بیشتر سواحل را ‏آلوده کرده است. ‏این آلودگی ها بیشتر محدود به حوالی سواحل اقیانوسها و دریاها ‏است چون بخش عظیمی از باکترهای فاضلابها، بیشتر جانوران و آبزیان نزدیک به ساحل را ‏در معرض خطر قرار داده و از بین می برد. 


 
 


تصاویری از چند صفحه نخست فایل :


 

دسته:

دانلود مقاله آلودگي آب 15ص

خرید آنلاین