دانلود مقاله امپراطوری چین

دانلود مقاله امپراطوری چین

قبل از خرید حتما توضیحات را کامل مطالعه نمایید

صفحه اصلی
راهنما
محصولات
درباره ما
قوانین
نقشه سایت
تماس با ما

دانلود مقاله امپراطوری چین

12000 قیمت

دانلود مقاله امپراطوری چین

دانلود مقاله امپراطوری چین

لینک دانلود و خرید پایین توضیحات


دسته بندی : وورد


نوع فایل :  word (..doc) ( قابل ويرايش و آماده پرينت )


تعداد صفحه : 20 صفحه
 قسمتی از متن word (..doc) : 


 


‏1


‏بخش نخست


‏قلمرو های متداخل


‏تاریخ های در هم تنیده


‏سکوت در برابر و در برابر مسأله اصلی؛ دستور روز است ‏بعضی از سکوت ها شکسته شده و بعضی از آنها در پیش گرفتن واهی توسط نویسندگانی که درون راهبرد های سیاسی هستند و با آن زندگی می کنند حفظ می شود آنچه برا من جالب است آن شیوه ای است که توانایی شکستن سکوت ‏را داشته باشد‏.


‏تدنی مریسون، بازی در تاریکی


‏به عبارت دیگر تاریخ یک ماشیان حساب نیست، تاریخ در ذهن ‏و تخیل جای خود را باز کند، در پاسخ ‏های متنوع به فرهنگ ‏مردم است که تاریخ جایگاه خود را پیدا ‏می کند تاریخ واسطه ‏زیک نامحدودی برای واقعیت های عادی، زیر ساخت های ‏حقایق اقتصادی و هدف های ‏جسورانه دشوار است‏.


‏با ذیل دیوید سن ، افریقا در تاریخ عصر جدید


‏3


‏امپراطوری، جغرافیا و فرهنگ


‏چنگ زدن‏ به گذشته از جمله متداول ترین تبیرها برای تفسیر زمان حال است آنچه چنین دستاویزی را زنده جلوه می سازد تنها عدم توافق بر اتفاقات گذشته چیست؛ نیست بلکه تردید در این نکته است که گذشته واقعاً گذشته است یا همچنان به رغم صورت های مختلف آن ‏–‏ دامه دارد


‏تی.اس.الیوت ، در یکی از مشهورترین مقالات انتقادی خود رشته مشابهی از این گونه موضوعات را بررسی می کند. هر چند نیست. اساس مقال او رو به سوی زیبایی شناسی خالص دارد. اما انسان می تواند ضوابط او را در دیگر قلمروهایی تجربه انسانی مورد تامل قرار دهد. الیوت می گوید! تردید نیست که شاعری استعدادی است فردی اما شاعر درون سنتی کار می کند که تنها وارث آن سنت نیست بلکه این سنت را (با تلاش فراوان) به دست آورده است. الیوت درباره سنت ادامه می دهد:


‏در وهله اول برای آدمی که می خواهد بیست و پنجمین سال زندگی شاعری خود را ادامه دهد. یک احساس تاریخی وجود دارد. احساسی تاریخی که با خود این ادراک را همراه کرده که نه تنها از گذشته بودن گذشته می گوید.


‏بلکه از حضورآن نیز سخن می گوید! حس تاریخی آدم را مکلف می کند که نه تنها از دبل و جان شعر نسل خود را بسراید بلکه با این احساس نیز همراه است که کل ادبیات اروپااز هومر تا آنچه اکنون تمام ادبیات کشورش را در بر گرفته یک وجود دارد و یک نظام همزمان را تشکیل می دهد. این حس تاریخی که در عین بی زمانی محدود به زبان است و بی زمانی و زمانمندی را یک جا با 


 
 


تصاویری از چند صفحه نخست فایل :


 

خرید

پرداخت آنلاین
mouse corsair

دوره استراتژی قدرتمند PTC

299,000 تومان

مشاهده دوره